Üyelik Faydaları

ÜYELİK FAYDALARI

  • Tüm Pelvik Ağrı ve Endometriozis Derneği toplantılarında daha az kayıt ücreti
  • PAED Dernek web listesindeki üye listesine dahil edilme ve erişim
  • liste (katalog/anket)hizmeti ve Sitede SoruSor / Uzmanlara Sor aracılığı ile kronik pelvik ağrı alanındaki uluslarası liderler (uzmanlar) ile iletişim
  • Kliniğinizde yada uygulamalarınızda kullanabileceğiniz indirilebilir formlara erişim
  • Etkinlik Takvimi’mizde kurumunuzdaki etkinliklerin duyurusunu yapabilirsiniz
  • Oluşturacağımız webinarlara ve bilimsel çalışmalara katkıda bulunma olanağı
  • Üç ayda bir yayınlanan e-haber bültenimize abonelik
  • Journal of the Turkish – German Gynecological Association dergisine ücretsiz abonelik

DERNEK ÜYELİKLERİ

Dernek üyeliği tüzüğe göre uygun koşulları sağlayan adayın yönetim kurulunca onaylanması sonucunda yapılır. Dernek  üyeliği 1 ocak -31 aralıktaki üye sayısının doluluk oranına gore yıllık yapılır. Üyelerin  PAED  üyeliklerini devam ettirebilmeleri için  her yıl 1 ocakta yenileme ücretlerini ödemeleri gerekmektedir.

YENİ ÜYELİKLER

Yeni bir üyenin başvurusunun işleme girmesi için üye üyelik ücretinin tamamını öder. Katıldığınız zamana bağlı olarak, ödediğiniz ücretler mevcut yıldaki ücret döngüsünde gerikalan pay içinkullanılacaktır ve kalan bakiye bir sonraki yılda önceden ödenmiş olarak (şeklinde)  uygulanacaktır.

PROGRAMLAR

Destek–Uzman- Bulma

Derneğimiz hastalarınız hakkında bilgi ve deneyiminizi artırmaya olanak tanır. Konuyla ilgili uzmanlarla hastanız hakkında fikir alışverişi yapabilmeniz için gereken ortamları yaratır.

Akademik Çalışmaların Paylaşımı

Dernek üyeleri kitaplarını, DVD lerini ve ürünlerini web sitemizde sosyal yönetim kurulu tarafından onaylandıktan sonra sunabilir. Onayı alınmış özgün makaleleri Türkçe çevirisi ile birlikte üyelirimizin hizmetine sunar

PAED  Tartışma Alanı

Dernek bilgi paylaşım alanı pelvik ağrı ve endometriozis kousunu  tartışma ve anlamadaki en önemli  tartışma alanıdır. Bu iki yollu email liste yöneticisi ,listedeki IPPS üyelerinin tek bir email adresine basit bir mesaj gönderir gibi, mevcut listed olan herkese email mesajı gönderme imkanı sağlar.

Onaylandıktan sonra,  listeye mesaj gönderebilir, önceden yazılmış mesajların hepsini okuyabilir, önceki tüm mesajları arayabilir, özellikleri değiştirebilir (email adresinizi veya parolanızı değiştirebilirsiniz) mesaj alım şeklinizi – ileti özeti olarak yada email almasanız da katılımı devam ettirme şeklinde-değiştirebilirsiniz.

Kurula Sor

PAED üyeleri soruları Yönetim Kurulu’muza sunabilir.Sorular ve cevaplar websitesinde soru ve A cevap şeklinde gösterilmektedir.

Etkinlik Takvimi

PAED  üyeleri toplumsal takvimimize kendi pelvik-sağlık vakalarını bildirebilirler.Vakanız tıklandığında, websitemiz kullanıcıyı sizin vakanızla ilgili olan web sayfasına yönlendirecektir.

Blog

PAED Blog hastalar ve uzmanlar için güvenilir bilgi kaynağıdır. Üyelerimiz yayınlanması için bloga yazı yazabilirler.

TOPLANTILAR

PAED Yıllık Toplantı - Kongre

Yıllık Bilimsel Kongresi doktorlara ve araştırmacılara kronik pelvik ağrı ile ilişkili hastalıkların değerlendirilmesi, tanısı, tedavisi ve araştırılmasını geniş ve tartışmalı anlama imkanı sağlar.Kongrede kronik pelvik ağrı tedavisine yaklaşım da multidispliner ve işbirlikçi yaklaşım vurgulanmaktadır .Primer bakımveren sağlık personeli, jinekolog, hemşire, ürolog, cerrah, anestezist, nörolog, fizyoterapist, psikiyatrist ve nörolog dahil bu yaygın görülen sağlık problem ile ilgienen herkes davet edilmektedir.Sunumlar kronik pelvik ağrısı olan kadın ve erkeklerin bakımı için önemli olan araştırma bulgularını, klinik bakım modellerini ve uygulamalarını birleştirmektedir. Pelvik nöroanatomi, fizyoloji ve mevcut tedaviler hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen uzmanlar için, ek workshoplar kronik pelvik ağrının kapsamlı bir şekilde değerlendirilmesini sağlamaktadır.

İLETİŞİM

Vision e- Haber Bülteni

e-haber bültenimiz makaleler ile en son bilgileri,  toplantı ve kongre bilgilerini, kongrede başarılı olan poster ve sunumlarla ilgili ödülleri ve bu araştırmaların özetlerini, yönetim kurulunun mesajlarını içerir.

E-Blasts

Online başvuru, bildiri özeti için son günler ve pelvic ağrı odaklı araştırmalara katılım şansı gibi gelecek toplantı hakkında önemli bilgiler size gelen kutunuza –inbox- gönderilir.